Sesja ślubna w warunkach ekstremalnych

Sesja ślubna, zwana także plenerową to ciekawe wyzwanie dla fotografa ślubnego. Zwłaszcza, gdy miejsce jest niecodzienne i tak majestatycznie piękne jak Karkonosze, na szczytach których mieliśmy okazję fotografować dzielną Parę Młodą: Jagodę i Adama. To właściwie pasja Nowożeńców do narciarstwa zjazdowego zaprowadziła nas na szczyty gór, by uwiecznić miłość Młodych, zarówno do siebie, jak i do narciarstwa. Fotografia ślubna w takim miejscu znacząco ułatwia fotografowi wykonanie ciekawych zdjęć. Jednak zanim dotarliśmy na szczyt, czekała nas wspinaczka (ze sprzętem), którą widać poniżej.

Wspinaczka i poświęcenie dla sesji małżeńskiej

Zdjęcia ślubne z ujętą w tle Śnieżką to pewnie życzenie wielu krajanów. Symbol Karkonoszy stał się piękną pamiątką w albumie ślubnym Jagody i Adama.

widok na Śnieżkę

Trud wspinaczki ustąpił szybko, gdy w kadrach uwieczniliśmy majestat gór oraz Państwa Młodych, którzy w górskim żywiole czują się doskonale. Fotografie ślubne z tego miejsca poddają w wątpliwość czy ta sesja ślubna nie odbyła się jednak na biegunie północnym 😉

Doskonałe umiejętności zjazdowe Jagody i Adama staraliśmy się zarejestrować w fotografiach poprzez pokazanie dynamiki. Niezwykle trudne zadanie miała Jagoda zjeżdżając w dopasowanej sukni ślubnej, któremu bez problemu podołała, co przedstawiają poniższe zdjęcia ślubne.

Fotografia ślubna w tak eminentnym miejscu pozwoliła pokazać umiejętności zjazdowe Młodej Pary, jednocześnie nie zapominając o uczuciu, które ich połączyło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *